Přestaňte už konečně kouřit. Buďte zdravější, bohatší a spokojenější! Představím vám sadu pomůcek, která vám pomůže s cigaretami skončit a vydržet to.

mp

PhDr. Michaela Peterková

Máte za sebou už několik marných pokusů odložit cigarety? Nebo se do toho preventivně nepouštíte vůbec, ale přitom to moc chcete? Já to znám. Kouřila jsem jedenáct let krabičku cigaret denně. Štvalo mě, kolik peněz zbytečně nechávám v trafikách, jak jsem nervózní, když si někde nemůžu zapálit, o smradu, zadýchávání a kašli nemluvě. Mnohokrát jsem zkoušela přestat. Vždy jsem to táhla přes vůli. Chvíli to šlo, ale bylo to dost těžké. Za nějakou dobu vždycky zvítězila závislost se svým podsouváním „dej si jenom jednu, ta tě uklidní a pak už zas kouřit nebudeš“. Po téhle jedné to byla otázka pár dní, kdy jsem na tom byla zase jako předtím. V roce 2005 se mi konečně povedlo s cigaretami praštit. V tom, že od té doby už nekouřím, mi pomohlo, že jsem vedle vůle za sebe nechala pracovat hlavně své rozhodnutí. Ignorovala jsem ty zbytečné myšlenky z podvědomí a nenechala se jimi otravovat. A nedívala jsem se kdovíkam dopředu. Tím, že jsem se zbavila své závislosti, jsem mnohem svobodnější, spokojenější, zdravější a peníze utrácím za lepší věci. Podobný příběh znají miliony dalších lidí. A může to být i váš příběh.

Když přestanete kouřit, získáte z toho opravdu hodně. Přestat kouřit ani nemusí být tak hrozně těžké, jak si spousta lidí (neúspěšných) myslí. Jakmile se rozhodnete, může se z vás stát spokojený nekuřák. Trochu se o svoje nekuřáctví budete muset poprat, ale tak to u hodnotných věcí bývá. Nyní si svůj boj můžete usnadnit. Sestavila jsem pro vás speciální nahrávky a další pomůcky, abyste brzo mohli komukoli říct „Už nekouřím“.

Sugestivní nahrávky obsahují mluvené slovo a jsou podkreslené hudbou složenou na míru právě těmto nahrávkám. Hudbu složil nadšený královéhradecký muzikant Ondra Moravec a dal si záležet. Z jeho skladby k averzivní nahrávce by byla nadšená i Nirvana.

Jak se nahrávky používají: stačí si v klidu sednout nebo lehnout a zaposlouchat se. Nahrávky povedou vaši mysl tak, aby se správně vyladila. Sugesce jsou vlastně úplně obyčejné věty, ale jsou odborně sestavené, aby účinkovaly na podvědomí. Zdravému člověku nemohou uškodit; lidé s neurologickými nebo psychiatrickými problémy by se před jejich použitím měli zeptat svého lékaře. Nahrávky nemohou působit proti vašim přesvědčením a hodnotám – neboli není takto možné způsobit, aby člověk jednal proti své vůli. Tak je to ve filmech, ale s realitou to nic společného nemá.

Připravila jsem pro vás tři nahrávky, které pokrývají všechna tři důležitá témata odvykání: jedna nahrávka posiluje odpor vůči cigaretám, druhá povzbuzuje motivaci a třetí uklidňuje. Mají sedm až devět minut, takže si na ně čas snadno najdete.

Člověk ve svém snažení často selhává kvůli špatnému vnitřnímu nastavení. Podlehne pocitu, že je to moc těžké, a příliš brzy ztratí motivaci. Sugesce tomuto mohou zabránit. Povzbudí, posílí motivaci, navodí vnitřní klid a nedovolí zapomenout na to špatné, co cigarety způsobují. Lidská paměť je v tomto potvora – po týdnu mučivé abstinence vás ani nenapadne, proč jste vlastně přestával/a; stýská se vám po té ztracené „pohodě“, ale neuvědomujete si, čím za ni zaplatíte. Nahrávky myslí na tohle všechno. Pomohou vám překonat první hodiny, dny a týdny. Díky nim si splníte to, o co tolik stojíte – žít bez cigaret, ušetřit peníze, zlepšit si zdraví a prodloužit si život.

Ve své psychologické praxi jsem metodou hypnózy a sugesce pracovala s mnoha závislými kuřáky i lidmi s jinými typy problémů – úzkostnými, depresivními, s různými fobiemi, nočními můrami a psychosomatickými potížemi. Každý člověk je vůči sugescím jinak citlivý; na někoho působí silně a na někoho méně. Ale určitá pomoc je to prakticky pro každého, ať je sugestibilní hodně nebo málo. Důležité je poslech nahrávek opakovat, protože jejich účinek se opakováním zesiluje.

Tak, jako jsem zvládla přestat kouřit já a jako to zvládly miliony lidí, tak to dokážete i vy. Když se pevně rozhodnete, není síla, která by vám to mohla překazit.

Investice do nahrávek je směšná oproti tomu, co z nich vytěžíte. Jejich cena jsou dva kartony cigaret. Pro úplnost – kartonem myslím 10 krabiček po dvaceti cigaretách z běžné česko-moravsko-slezské obchodní sítě. Cenu si v objednávce určíte podle vlastního uvážení – podle toho, jaké cigarety kouříte. Ty dva kartony jsou malá investice, která se vám může tisíckrát vrátit. Tím, že si něco koupíte, sobě také signalizujete, že to myslíte vážně. Lidé, kteří si například předem zaplatí jazykový kurz, se naučí mnohem víc, než lidé, kteří se učí jen tak doma (protože ti se vydrží učit jen prvních pár dnů). A za cenu těch dvou kartonů cigaret toho dostanete spoustu:

  • Tři sugestivní nahrávky
  • Knížku Jak se stát spokojeným nekuřákem, která obsahuje všechny důležité informace o tom, jak odvyknout cigaretám a je ve formátu pdf – bez problémů ji přečtete ve svém počítači, mobilu, tabletu nebo čtečce
  • Online psychologický test – na výběr máte test emoční inteligence (jak rozumíte sobě a ostatním) a test psychické výkonnosti (testuje pozornost, myšlení, inteligenci, rychlost a přesnost) – testy jsou anonymní, online a mají okamžité vyhodnocení
  • Třicetidenní podporu na váš e-mail – prvních 30 dnů vaší abstinence ode mě denně budete dostávat e-maily s podporou a užitečnými tipy
  • Překvapení – dárek pro vás, který vám snad udělá radost. Co v něm je, to se dozvíte při vyplňování objednávky

Tohle všechno bude vaše. Stačí vyplnit objednávku.

Garance vrácení peněz: Když nebudete spokojen/a, vrátím vám peníze. Stačí mi do 14 dnů od nákupu napsat e-mail, nebudu se vás na nic ptát ani vás přemlouvat a bez řečí dostanete své peníze zpět. Váš nákup je úplně bez rizika.

Tím, že přestanete kouřit, se váš život o hodně zlepší. Budete mít víc peněz, cítit se zdravější a energičtější, budete vonět a budete svobodnější.

Rozhodnutí neodkládejte. Je totiž jen jedna vhodná doba, kdy začít zlepšovat svůj život: právě teď. Všechno potřebné už víte. Rozhodněte se.

Jediné kliknutí vás přenese do našeho obchodu, který vám pomůže naplnit vaše cíle. Nahrávky, knížku, online psychologický test, e-mailovou podporu a překvapení získáte tady:

Získat nahrávky a vše k nim

 Už nekouřím - JÁ TO DÁM! Objednávka

 

PhDr. Michaela Peterková
psycholožka a už nekuřačka,
která ví, jaké to je